sobota, 5 marca 2011

Konwaliowy komplet

Powstał z tęsknoty za wiosną i zielenią , a przede wszystkim dla pewnej, wyjątkowo sympatycznej majowej Zosi. W odcieniach kremu i pastelowej zieleni, czysty, bez kraków i postarzań wkomponuje się w każde , urządzone w stylu nowoczesnym mieszkanie.
Pudełko z sercem na chleb wylakierowane jest wodnym , akrylowym i nietoksycznym lakierem, podkładki pod szklanki zabezpieczyłam lakierem szklącym maimeri- dzięki któremu można swobodnie kłaść szklankę z wrzątkiem bezpośrednio na podkładkę, bez obawy, że się z sobą skleją.

Fotka nie wyszła tak jakbym sobie tego życzyła ( wschodzące słońce ), powtórzę więc z lampą błyskową wieczorkiem.


 No...teraz zdecydowanie lepsze, chociaż ta ostrość...

7 komentarzy:

 1. Wiosenna kawka przy takim zestawie konwaliowym smakuje o niebo lepiej...Ładny, delikatny komplet,Twoje prace są perfekcyjne

  OdpowiedzUsuń
 2. Nela,jak tylko zrobię dla siebie taki komplecik, zaraz pijemy kawusię.Ale i bez kompleciku zapraszam!!! Dziękuję, perfekcję osiągnę dopiero jak poznam wszystkie tajniki deku...

  OdpowiedzUsuń
 3. No tak aż zazdroszcze :) takich zdolności szkoda że tak daleko bo też bym sie wprosiła no tą kawkę;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odległość nie jest jakaś porażająca, serdecznie zapraszam, maj i czerwiec to najlepsze pory- kwitnące rododendrony w pięknym parku pszczyńskim i oczywiście róże w ogrodzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rododendrony uwielbiam u nas w Ogrodzie Botanicznym to poprostu bajka, mam też na działace no to mamy temat na wiosnę.Na kawę czuje sie zaproszona :)

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładny komplecik :) Zosia się wiosenie ucieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wika- no to jesteśmy umówione:)

  Agata- dziękuję

  OdpowiedzUsuń